Etiket: ion başlık

Mükemmel ionic sütun başlık modeli Z-4556 – Polyester kalıp sütun başlıkları

Merhaba, Yine çok şık bir iyonik (ionic) sütun başlık modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarımı ve görünümü itibari ile çok şık bir sütun başlığı olan Z-4556 iyon sütun başlık modeli ile çok şık rüzgarlıklar, villa girişleri, düğün salonu dekorasyonu, konak vs gibi özel mekanlarınıza antik iyonya kültürünü yansıtarak, mekanınıza mistik bir hacim kavuşturabilirsiniz. Sütun başlık modelleri […]

İonic sütun başlık modelleri polyester kalıp silikon sütun başlık kalıpları Z-4553-C

Merhaba, İyonic sütun başlık modellerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.  Z-4553 ion sütun başlık serisinin C modeli diğer ion başlık modellerinin aksine biraz daha sade bir tasarıma sahip. Yüksek sütunların üzerinde harika bir görünüme sahip Z-4553-C ion sütun başlık modelini sizler için prekast döküm, poliüretan köpük döküm veya polyester olarak sutun başlığı modeli olarakta üretiyoruz.

İon sütun başlık imalatı polyester kalıp ionik sütun kalıp modelleri Z-4553-B

Merhaba, Z-4553 ion sütun başlık modellerinden oluşan serisinin b modelini sizlere tanıtacağız. Z-4553-B ion sütun başlık modelini diğer modellerden ayıran özelliği sütuna hangi yönden bakarsanız bakın, iyon sütun başlım modelinin meşhur boynuz şeklindeki kıvrımlarını görüyorsunuz. Z-4553-B ion sütun başlığını sizlere prekast dökü, poliüretan köpük döküm veya polyester olarak sutun başlığı modeli olarakta üretiyoruz.