İyon sütun başlık modeli Z-4555 – Polyester kalıp yuvarlak sütun başlığı

Farklı tasarımlara sahip iyon sütun başlık modellerini tanıtmaya devam ediyoruz. İyon sütun mimarisini çok iyi bir şekilde temsil edecek Z-4555 iyon sütun başlık modeli çok şık bir görünüme sahip. Z-4555 iyon sütun başlık modelimiz dairesel yuvarlak yivli sütunların üzerinde çok harika görünüyor. Sırada bekleyen birçok iyon sütun başlık modelimiz olduğu için makalemi çok faazla uzatmıyacağım.
Her yazımızda belirttiğimiz gibi Z-4555 iyon sütun başlık modelini sizlere polyester kalıp olarak imal ediyoruz. Eğer sütun başlığı, sütun veya sütun alt kaidesi sert polyester kalıptan döküm almak için uygun değilse, modelimizi silikon kalıp olarak üretiyoruz yani diğer adıyla latex kalıp veya lateks kalıp. İsteğe göre bu ürenler prekast döküm veya cpt döküm yani polyester kabuk döküm olarakta üretiyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.
Dor sütun başlıkları ve korint sütun başlıkları için : Sütun Başlıkları Dor, İyon, Korint Sütun Başlıkları  makelemizi okuyabilirsiniz, bu galerimizde bir çok korint, iyon ve dor sütun başlıkları mevcut.