1981D Poliüretan mertek fiyatları

Ahşap taklidi poliüretan mertek Tavan Kirişleri Hakkında

Ahşap taklidi poliüretan mertek tavan kirişleri, bir odanın dekorunu çarpıcı biçimde iyileştirmenin basit ve bütçe dostu bir yoludur. Rustik dekorasyon İç mekanların tavanlarına, ekstra ağırlık ve masraf olmadan gerçek ahşap görünüşüyle ​​odalara sıcak ve rahat bir his verebilirsiniz.
Bugün piyasadaki en geniş Ahşap taklidi poliüretan mertek tavan kiriş seçeneklerine sahibiz. Üç  kenarla birlikte sunulan üç taraflı kirişler, daha küçük ahşap kirişler, yapısal çelik kirişler, sıhhi tesisat boruları ve elektrik telleri veya kablo kanalları gibi mevcut yapıların üzerine monte edilebilir. Hafif oldukları için taşıma ve kurulum kolaydır.

Poliüretan mertek Ne kadar gerçekçiler?

Ürünlerimizin gerçekciliğini  görene kadar inanmayacaksınız. Bunu nasıl yapıyoruz? Orijinal ahşaptan yapılmış kalıplardan üretilirler, ancak ağırlık bakımından çok daha hafiftir, bu nedenle vinçler ve ağır ekipmanların kaldırılması gerekmez.
Bu poliüretan tavan mertekleri kolay kurulum ve bakım gerektirmeyen uzun ömür için sert poliüretandan yapılmıştır. Çözgü, çürüme, bükülme veya orijinal ahşap kutular gibi kontrol etmeyeceklerdir.

Bununla birlikte, hala doğal ahşabın güzelliğini elde edersiniz. Rustik mertekler ile yeni tasarımlar, her zevke ve dekora uygun bir stil ve bitişe sahibiz.

Daha da iyisi, mükemmel tasarımınızı oluşturmayı kolaylaştıran çoğu yüzey için özel boyutlarımız vardır.  Birçok stil, çok çeşitli tasarım seçenekleri sunan mertek modelleri farklı ölçü seçenekleri mevcuttur. Gerçekten çarpıcı bir görünüm yaratıyorlar.

Onları kendiniz bitirmek istiyorsanız, tüm sahte tavan kirişleri, bej renkli astar boyayla boyanmış veya boyaya hazır durumda teslim edilir. Orta boy Ceviz, antik koyu meşe, kayın ve açık meşe gibi çeşitli renk seçenekleri mevcuttur.

Görünümünüzü daha da kişiselleştirmek için eşleşen koruyucular ve dekoratif kiriş bandı gibi aksesuarlarımızı da kontrol ettiğinizden emin olun.

Dekorasyon renk seçimi çok önemlidir, bizde bu hassas durumu göz önüne alarak sizlere aşağıdaki gibi bir rustik mekan tavan kiriş çalışması hazırladık. Poliüretan mertek renkleri ile yapmış olduğumuz rustik çalışmadan görseller, okyanus mavi kiraz ve çam yeşili gibi iddialı renkler ile mekanınızın nasıl görüleceğini aşağıdaki resimleri inceleyerek tahmin edebilirsiniz. Eğer hayalinizdeki renk aşağıdaki renkler içinde mevcut değilse bizimle iletişime geçerek özel renk çalışması yaptırabilirsiniz.

Ahşap mertek modellerini rustik avize gibi kullanmak mümkün, istediğiniz tarzda mertek modelleri ile tasarımlar oluşturabilirsiniz. Rustik country ve retro tasarımlar için bizi arayarak 3d görselleştirme hizmeti alabilirsiniz. Sizlere örnek olması için 3 farklı mekanda tüm renklerimizden tasarımlar yaptık. kiriş renklerimizde okyanuz mavi, çimen ve çam yeşili ve kiraz gibi iddialı renkler var, renk seçimlerinizdeki tereddütü ortadan kaldırmak için ahşap mertek görsellerinizi inceleyebilirsiniz.