Poliüretan Sütun Başlıkları, Büyük boy Sütun Başlığı

Polyester Kalıp takipcileri Merhaba, Bu makalemizde sizlere poliüretan sert köpük malzemeden yapıtığımız sütun başlıkları hakkında bilgiler vereceğiz.

 Poliüretan Sütun Başlıkları imalatında Türkiyede lider olan firmamız yine faklı özgün bir tasarıma sahip harika bir korint başlık modelini sizlere sunuyor.

Tunalar Tekstil firması için modelleyip üretmiş olduğumuz poliüretan sütun başlığı 85 cm çapında dev bir korint sütun başlık modelidir. Hatları çok zrif ve derin olması ile göze çok hoş gelen korint başlık modeli 8 katlı binalarda bile çok net bir şekildeince detaylarına kadar motifleri görebilirsiniz.

Özel proje çalışmalarınızda karşınıza çıkabilecek her boy ve ebatta sütun başlık modelini ister poliüretan sütun başlıkları olarak, silikon kalıp veya polyester kalıp olarak sunuyoruz. Korint başlığın yanı sıra iyon ve dor başlık imalatımızda vardır.

Devasa Sütun başlıkları genelde dış cephe süslemelerinde yoğunlukla kullanılmaktadır, otel cephe süslemelerinde, villa, yalı ve konaklarda, düğün salonu dekorasyon çalışmalarında sütun modelleri vazgeçilmez bir üründür. İç mekanlarda bir çok alternatif sütun başlığı bulanabilmekte fakar dış cephe prekast dış cephe süsleme gibi dekorasyon çalışmalarında sütun başlıkları mutlaka poliüretan sert köpük malzemeden kullanılmasını şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Konusunda uzman profesyonel Poliüretan sütun başlıkları imalatı yapan firmamız şimdi aynı sütun başlık modelinin  60 cm korint başlık ve 40 cm korint başlık imalatına başladı çok yakın bir zaman 20 cm ve 30 cm başlık modellerinide sizlere sunarak bu eşsiz tasarım korint başlık modelini size her çapta sunmuş olmanın verdiği gururu yaşayacağız.

Hazırda olan poliüretan sütun başlıkları polure.com poliüretan dekoratif süsleme ürünlerinin bulunduğu web sayfamızdan temin edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Korint Poliüretan Sütun Başlıkları

Farklılık sizi her zaman bir adım öne taşır.
Biz daha büyüğünü yapana kadar en büyüğü bu

büyük korint başlık imalatı
poliüretan korint başlık imalatı Poliüretan-Sütun-Başlıkları (1) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (2) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (3) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (4) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (5) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (6) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (7) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (8) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (9) Poliüretan-Sütun-Başlıkları (10)