Polyester Şadırvan imalatı Polyester Kubbe imalatı Çalışması

polyester sadırvan imalatı şadırvan kubbeMerhaba, Yeni çalışmalarımızdan mermer sütunlar üzerine polyester kubbe imalatından bir kaç kare sizlere sunuyoruz.

Özel bir çalışma olan polyester şadırvan imalatının tüm parçaları ve formları resimler’dende anlaşılacağı gibi sıfırdan kendi imalatımız’dır. Altı adet burgulu mermer sütun üzerine kuracağımız kubbenin çapı 6 metre uzunluğunda olup 32 dilimden meydana gelmektedir.

Sütunlar arasında yay şeklinde bir kemer ile geçiş yapılı çok şık görünümlü oyma çiçek motifli bir taç ile taçlandırılmıştır. Yine kubbenin etrafı çok şık bir silme ile çevrilmiştir. Polyester şadırvanın iç kısmın’dada yine düz bir silme ve silmenin için yaprak motifleri ile bezenmiştir.

Polyester kubbe imalatı ve polyester şadırvan imalatı yapan firmamız gelişmiş kalıpçılık tekniği ile sizlere her türlü formu istediğiniz ölçülerde polyester kalıp veya ctp polyester fiber döküm olarak imal ediyoruz.

Özel projelerinizde sizlere çözüm ortağı oluyoruz, polyester kalıp ve silikon kalıp imalatının yanı sıra firmamız dekoratif poliüretan ürünlerde imal etmektedir. İstediğin formuz sizlere poliüretan veya prekast fibredöküm olarakta imal etmekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.