özel tasarım polyester kalip modlleri
özel tasarım polyester kalip modlleri
silikon kalip latex kalip modelleri
poliuretan dekoratif urunler

dairesel sutunlar (4)Dairesel sütun modelleri  klasik barok, rokoko ve gotik mimari çalışmalarıın vaz geçilmezidir. Tabi bu sütunları iyon, dor veya harika görünümlü bir korint başlık modeliyle taçlandırmanız lazım.

Bu katalogumuzda gördüğünüz sutun modellerini sizlere her çapta polyester veya silikon kalıp olarak üretiyoruz.

Dış cephelerde beton döküm ağır ve uygulaması zahmetli olduğu için sizlere bir alternatif olarak poliüretan dairesel sutun olarakta üretmekteyiz. 

Aşağıda görmüş olduğunuz sütun modellerinden beğendiklerinizin kod numaralarını not alıp bizimle iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

Sutun modelini beğendikten sonra sutun başlıkları ve sutun ayakları kataloglarımızada göz atmanızı tavsiye ederim.

 1. ismail erkan Cevapla

  sayın ilgili,
  demir kutu profil döşeme dikmesi, söve malzeme kullanılarak daha sonra silindirik sütuna dönüştürülebilir mİ, yanıtınızı verirseniz memnun olurum.
  ismail erkan

 2. admin Cevapla

  Merhaba İsmail bey altı ve üstü kapalı profil direğe dairesel sutun giydirmek istiyorsunuz. bu isteğinizi, kullanılacağı mekana göre fibrebeton,poliüretan,alçı ve polyester olarak malzemeyi imal edebiliriz. Veya size polyester olarakta istediğiniz çapta silindirik sutun kalıbıda üretebiliriz. daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz http://polyesterkalip.net/iletisim . iyi çalışmalar..

 3. ismail erkan Cevapla

  Sayın İlgili,
  Verdiğiniz ön bilgi için teşekkürler. Bu durumda sizden 8 adet giydirme sütunun -fiberbeton ve poliüretan alternatifleri için- yerinde teslim fiyatını bilmek istiyorum . Profil direk 140x140mm ölçüsünde olduğuna göre buna giydirilecek min.sütun çapında, alt ve üst başlıklı (başlıklar 10 cm kalınlıkta ve sütun çapından 16 cm daha büyük çapta), toplam sütun yüksekliği 2500 mm

 4. TAYFUN SENGELEN Cevapla

  Sn.İlgili,
  Sutun kalıplarınızdan düz Z 4906 veya dor olanı ile ilgiliyız,öngörülen ölcülerimiz 280 cm yükseklik,alt cap 45cm alt x 35 cm ust cap tır.
  Bu detay teklif vermek icin yeterli ise teklif verebilirseniz memnun olurum.
  Eğer yeterli degilse tlf veya mail le detayları görüsebiliriz.
  Tlf nunuzu ayrıca bekliyorum
  Saygılarımla,
  Tayfun Şengelen

Leave a Reply

*

captcha *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.