Mükemmel ionic sütun başlık modeli Z-4556 – Polyester kalıp sütun başlıkları

Merhaba, Yine çok şık bir iyonik (ionic) sütun başlık modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tasarımı ve görünümü itibari ile çok şık bir sütun başlığı olan Z-4556 iyon sütun başlık modeli ile çok şık rüzgarlıklar, villa girişleri, düğün salonu dekorasyonu, konak vs gibi özel mekanlarınıza antik iyonya kültürünü yansıtarak, mekanınıza mistik bir hacim kavuşturabilirsiniz.

Sütun başlık modelleri katalogumuzdan modellerle tasarlayacağımız örnek uygulamalar bölümünü çok yakında hizmetinize açacağız. Bu uygulama sayesinde sizlere tasarım konuunda bir çok kolaylık sağlayacağız.

Bu yazımızda size tanıtacağımız Z-4556 iyonik sütun başlık modelini sizlere polyester kalıp olarak imal ediyoruz. Eğer iuonik sütun başlığı, sütun veya sütun alt kaidesi sert polyester kalıptan döküm almak için uygun değilse, modelimizi silikon kalıp olarak üretiyoruz yani diğer adıyla latex kalıp veya lateks kalıp. İsteğe göre bu ürenler prekast döküm veya cpt döküm yani polyester kabuk döküm olarakta üretiyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Çok yakında hazır poliüretan sütun başlık modellerimizi ve hazır polyester kalıplarımızıda yayınlamaya başlayacağız. Hazır ürünler size bütçe konusunda oldukça tasarruf sağlayacaktır iyi çalışmalar dileriz.